Kim jest Konrad?

Urodziłem się w Ząbkowicach Śląskich, uroczej poniemieckiej miejscowości położonej na Dolnym Śląsku. Początkowo komputera używałem jedynie do rozrywki, ostatecznie poznałem możliwości, jakie daje on w rozwoju przekazywania informacji. Od dwunastego roku życia poznaję coraz to głębiej funkcje programu graficznego Adobe Photoshop.

Moje umiejętności rozwijają się wraz z kolejnymi jego wydaniami. Jednocześnie poświęciłem bardzo dużo czasu na nauczenie się posługiwania językiem HTML i CSS. Pojawienie się nowej wersji HTML orazCSS pozwoliło mi realizować dotychczas niemożliwe do spełnienia projekty graficzne.

Oczywiście pojawiły się kolejne potrzeby, powstałe równocześnie z umacnianiem mojej wiedzy w wyżej wymienionych środowiskach. Chodzi o doskonalenie znajomości programowania PHP oraz Javascript. Efektywna implementacja tych języków wyzwala moją wyobraźnię, pozwalając realizować nawet najbardziej skomplikowane projekty.

W międzyczasie hobbystycznie zająłem się obróbką audiowizualną w programach Adobe After Effects oraz Adobe Premiere Pro. Póki co raczkuję jeszcze w tworzeniu profesjonalnych filmów, ale który z światowej sławy sprinterów w dzieciństwie nie raczkował?

konrad-jandula-21-07-2016

Skontaktuj się ze mną